Nyári hulladékszállítás
Tisztelt Lakosok!
A Vertikál Gorup (szemétszállítást végző cég) részéről megkeresés érkezett Önkormányzatunkhoz, mely szerint a térségünket érintő rendkívüli hőségre tekintettel a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás zavartalan ellátása érdekében egyes gyűjtőjáratok a megszokottól eltérő időpontban közlekedhetnek.
Ennek következtében a hulladék begyűjtésére a gyűjtési napon akár a késő esti órákban is sor kerülhet.
Kérjük Önöket, hogy a gyűjtési napon kihelyezett hulladékgyűjtő edényeket, valamint a szabályosan kihelyezett szelektív és zöldhulladékot tartalmazó zsákokat a megszokott gyűjtési időponttól függetlenül hagyják a közterületen mindaddig, amíg azok elszállítása meg nem történik.
A szemétszállítást végző cég mindent megtesz annak érdekében, hogy a szolgáltatást a rendkívüli időjárási körülmények ellenére is maradéktalanul biztosítsa.
Köszönjük együttműködésüket, valamint türelmüket és megértésüket!
Tisztelettel: Spiegelhalter László polgármester


