Kibővült iskolánk ebédlője PDF Nyomtatás E-mail

Az étkezést igénylő tanulóink számának növekedése, valamint az a tény, hogy a gyerekek többségének egy időben fejeződik be a délelőtti tanítás, szükségessé tette ebédlőnk kibővítését.

Az étkező melletti "napközis termünket" is átalakítottuk ebédlővé. A bővítés következtében az eddigi 45 helyett 76 tanuló étkezhet egyszerre megfelelő körülmények között. A bővítéshez az iskolai alapítvány, illetve a helyi önkormányzat nyújtott segítséget. Alapítványi pénzből 30 darab új széket vásároltunk 90 ezer forintért, az asztalokat és a szükséges evőeszközöket a helyi önkormányzat támogatásával szereztük be, 200 ezer forint értékben. A segítséget ezúton is köszönjük!

Toldi Péter, iskolaigazgató

 

Vácrátóti Hírlevél!

Iratkozzon fel és értesüljön elsőként legfrissebb híreinkről!

Keresés